DTS Praha začne nabízet SolidCAM

Společnost DTS Praha, autorizovaný prodejce software InventorCAM, začne letos nabízet také software SolidCAM pro uživatele SolidWorks. Jedná se o změnu zdánlivě malou, jde totiž o téměř totožný software. InventorCAM a SolidCAM se liší pouze a jenom v integraci do prostředí CAD – InventorCAM do Autodesk Inventoru a SolidCAM do SolidWorksu. Pro společnost samu je to však důležitý krok k zákazníkům, kteří preferují platformu SolidWorks. „Prozatím jsme se soustředili především na uživatele Autodesk produktů a za dobu co jsme na trhu jsme již dodali více než 100 komerčních licencí kvalitního CAM software. Nyní chceme zúročit naše zkušenosti, SolidCAM vlastně dobře známe, umíme tvořit postprocesory i na složité stroje a jsme dodavatelem DNC sítí od firmy Cimco” říká vedoucí prodejního týmu firmy DTS Praha pan Lukáš Poukar. „DTS Praha je stálicí v prodejní síti SolidCAM CZ“ uvedl Ing. Ivan Cimr, ředitel společnosti SolidCAM CZ. „Na obsazeném trhu to není málo, DTS Praha je spolehlivý a výkonný prodejce s dobrou pověstí mezi zákazníky i mezi partnery”. DTS Praha často využívá k propagaci software partnery z oboru, jako například společnost WNT s centrálou ve Velkém Meziříčí. Zde využívají výborné spolupráce v moderním showroomu a současně poskytují podporu pro vzájemnou součinnost. Častým předmětem jejich ukázek na stroji je technologie iMachining.

 

 

O SolidCAMu

SolidCAM poskytuje integrované a plně asociativní CAD/CAM řešení pro SolidWorks a Autodesk Inventor, které podporuje frézování a soustružení až do pěti souvislých os. Jedinečným prvkem  SolidCAMu je nativní technologie iMachining, která šetří při frézování 70% času i více a dramaticky prodlužuje životnost nástroje. Tato technologie jako jediná nabízí průvodce k automatickému určení řezných podmínek a dalších parametrů obrábění. iMachining je modul s nejkratší dobou návratnosti investic!

SolidCAM dosáhl stabilního růstu pomocí celosvětového kanálu pro přímý prodej, dále pomocí mnoha mezinárodních kanceláří SolidCAMu a též pomocí celosvětové sítě prodejců CAM v 50 zemích. Uživatelská základna v průmyslu má více než 20.000 instalací (z toho více než 1000 v ČR a SR).