Nový webový klient pro DNC-Max

V návaznosti na úspěch našeho nového rozhraní aplikace MDC-Max Web Client jsme spustili vývoj zcela nového webového klienta také pro DNC-Max.

Nový webový klient DNC-Max se vytváří od základů za pomoci stejných technologií jako klient MDC-Max, který umožňuje mnohem rychlejší a citlivější odezvu bez potřeby obnovení prohlížeče.

Klient DNC-Max používá stejný designový jazyk jako webový klient MDC-Max, který poskytuje konzistentní vzhled, který funguje na libovolném zařízení. Dva klienti budou sdílet společnou přihlašovací obrazovku, která umožňuje ultra rychlé přepínání mezi klienty.

 

Pozoruhodné změny rozhraní
Aby se maximalizoval prostor na obrazovce, nový klient nemá žádné viditelné možnosti. Místo toho představuje čistý přehled skupin, portů a dalších důležitých informací. Pro provedení operace jednoduše klepnete na určitý port a na pravé straně se objeví malé menu. Možnosti v nabídce se dokonce přizpůsobují v závislosti na stav portu, takže jsou k dispozici pouze příslušné možnosti. Také jsou k dispozici pouze nejběžnější vlastnosti, zatímco ty řídce využívané jsou přístupné klepnutím na možnost [...]. Tím je zajištěno velmi čisté rozhraní, které je snadno srozumitelné a méně náchylné k lidské chybě a nesprávnému klepnutí.

Nezáleží na tom, jakou operaci provádíte, například procházení NC programu nebo prohlížení fronty. Zvolený port je vždy zobrazen v horní části obrazovky, kde může být okamžitě viděn jeho aktuální stav. Kliknutím (nebo dotykem) na port se zobrazí jeho nabídka a umožní vám rychle přeskočit z jedné obrazovky na jinou - například z fronty do protokolu. Tím se zabrání opakovanému návratu do seznamu portů.

Klient přichází s temným a jasným motivem. Ty je možné jendoduše měnit přímo v jeho prostředí.

 

Nový webový klient DNC-Max vyjde v tomto roce a bude obsahovat následující funkce: