Autodesk Inventor

Autodesk Inventor

InventorCAM

InventorCAM

EUREKA

EUREKA

CIMCO

CIMCO

DNC-MAX

DNC-MAXDCAMCUT

DCAMCUT

MAdevelopments

MAdevelopments

Disketové emulátory

Disketové emulátory

Vzdálená podpora

Vzdálená podpora

DNC-MAX

 

PROFESIONÁLNÍ VOLBA PRO VAŠI CNC KOMUNIKACI

CIMCO DNC-Max je nejspolehlivějším komunikačním softwarem pro CNC na dnešním trhu. Je navržen tak, aby každý aspekt komunikace byl věrohodný a efektivní. DNC-MAX pracuje s Vaším vybavení v podobě CNC strojů a poskytuje intuitivní a plné řešení pro přenos souborů, monitoring jednotlivých portů a systémovou administraci.

 

CLIENT/SERVER Řešení

CIMCO DNC-Max je klient/server řešením obsahujícím programy DNC-Max Client, DNC-Max Web Client a DNC-Max Server. Hlavním programem řešení je DNC-Max Server, který zachycuje veškeré aktivity komunikace a výpočty. Je schopen běžet jako aplikace či na pozadí, jako služba.

 

KLIENT INTEGROVANÝ PŘÍMO V CIMCO EDIT

Navíc k samostatné aplikaci CIMCO DNC-Max Client je i editor, který je vybaven plnohodnotným DNC klientem. CIMCO Edit je tak univerzálním rozhraním pro uživatele aplikace CIMCO NC-Base i CIMCO DNC-Max.

 

DNC-MAX PC CLIENT

CIMCO DNC-Max Client se využívá pro lokální datový přenos nebo pro dálkový datový přenos, pro sledování komunikačních rozhraní a jejich specifikaci. DNC-MAX Client je schopen přistupovat jak jenom k jednomu DNC-Max Serveru tak i k více serverům a to prostřednictvím sítě LAN nebo WAN.

 

DNC-MAX WEB CLIENT

Pro mobilní zařízení nabízí DNC-Max Client prohlížeč založen na rozhraní pro řízení DNC-Max - a oba, jak PC, tak Web klient, mají zároveň přístup k DNC-Max serverům přes LAN, WAN nebo internet.

 DNC Max Web Client umí zobrazit vývoj aktuálního přenosu programu a stav všech Vašich strojů. Je možné soubory přijímat, odesílat a také je zobrazovat pomocí doplňku prohlížeče - přesně tak, jako v běžném DNC-Max Clientu. Je možné zastavit přenos programu, restartovat jednotlivé porty a také přímo mazat programy z přenosové fronty.

 

POKROČILÉ FUNKCE VZDÁLENÉHO ŘÍZENÍ

Pokročilé vzdálené funkce v DNC-Max poskytují operátorům iniciovat odeslání programu přímo z řídicího systému stroje nebo z mobilního zařízení používajícího DNC-Max Web Client.

Programy, podprogramy a další soubory mohou být vyžádány v jedné operaci přímo z řídicího systému stroje - a dále je možné při řízení Ethernetem přímo prohlížet soubory na serveru.

Programy změněné operátorem a odeslány zpět do DNC-Max mohou být automaticky verzovány nebo ukládány do prostoru karantény. To dává možnost hlídat změny a kdykoliv se vrátit k předchozí verzi, pokud je to nutné.

 

CNC A HARDWAROVÁ KOMPATIBILITA

DNC-MAX byl navržen jako úplné DNC-řešení pro veškeré Vaše CNC vybavení. Navíc ke standardním řídicím systémům jako je FANUC nebo SIEMENS nabízí DNC-Max obsáhlou podporu CNC strojů s řídicími systémy jako je HEIDENHEIN, MAZAK, FAGOR apod.

DNC-Max pracuje se sériovými komunikačními zařízeními, které odpovídají průmyslovému standardu RS-232-C, včetně převodníků sériové linky vybavené kabelovým či bezdrátovým Ethernetem. Samozřejmostí je podpora tradičních rozšiřujících karet a staršího hardwaru.

DNC-Max podporuje až 4000 portů současně pro DNC nebo postupně, pokud je používán průmyslový RS-232 komunikační hardware firem jako MOXA, Quatech, DIGI, Comtrol, apod.

 

Fotogalerie

Aktuality

Odborné semináře 2018
01/02/2018

Odborné semináře 2018

Tímto navazujeme na úspěšné odborné semináře z předchozích let a pro Vaše techniky a obráběče jsme připravili následující:

Čtěte více
Ohlédnutí za akcí WNT Days konané 9.11.2017
29/11/2017

Ohlédnutí za akcí WNT Days konané 9.11.2017

„TOTAL TOOLING JIŽ 30 LET“

Čtěte více
Novinka v Cimco Editoru
10/11/2017

Novinka v Cimco Editoru

Nyní možnost zobrazit a vytisknout více-kanálový NC Program v jednotlivých sloupcích

Čtěte více

Partneři

WNT Vason Merkur SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou S+K EDM SYSTEMS Target AWGraph Enprag MIROSTEEL s.r.o. Navel