EasyTechnology

EasyTechnology

EasyArchiv / EasyPLM

EasyArchiv / EasyPLM

EasyTechnology

Informační systém právě pro Vaši společnost

ERP systém EasyTechnology pro řízení a plánování výroby je určený pro kusovou, malosériovou či sériovou výrobu.  Uplatnění nalezne nejen ve strojírenství, například plastikářských, kovovýrobních firmách či nástrojárnách, ale i v dalších výrobních společnostech v různých oblastech průmyslu.

 

Modulární systém s architekturou Client / Server

EasyTechnology je Client/Server modulární řešení obsahující základní moduly ERP systému, rozšiřitelné o další moduly se specifickými funkcemi.

 

Základní funkce systému EasyTechnology


Další rozšiřitelné funkce řešení

 

Klienti systému EasyTechnology

EasyTechnology umožňuje využívání Desktop Windows klienta EasyTechnology, nebo také web klienta.   Pomocí web klienta lze přistupovat do systému i z mobilních zařízení.

Pro evidenci zakázek ve výrobě, odvádění práce a případný přístup k výrobním podkladům je možný přístup přes speciálního  web klienta, s využitím čarových kódů pro odvádění operací ve výrobě.

 

Bezpečné ukládání dat

EasyTechnology obsahuje i základní verzi DMS systému EasyArchiv, který řeší bezpečné ukládání podkladů spojených se zakázkou, obchodní i výrobní dokumentaci (například MS Word, Excel, Fax, Mail, skenované dokumenty, PDF, CAx modely, výkresy, CNC programy..).  Výhodou je i řízení oprávnění přístupu k dokumentům dle rolí uživatelů.

V případě požadavků na vyšší funkcionalitu lze systém rozšířit o plné DMS/PLM řešení EasyArchiv / EasyPLM, které zabezpečuje práci s kompletní firemní dokumentací včetně CAD modelů a výkresů.  

 

Terminály pro odvádění výroby

Pro práci se systémem z pracovišť výroby, od CNC strojů apod. jsou využívány terminály či PC, s připojenými zařízeními pro identifikaci obsluhy a zakázky/výrobku. Systém podporuje identifikaci čarovými kódy, QR kódy i RFID čipy. Pro skladové hospodářství lze využít i mobilní terminály.

 

Monitoring strojů a DNC sítě

Systém EasyTechnology umožňuje napojení výrobních zařízení s připojením k DNC sítím. Zajišťuje pak i přímý sběr provozních dat z jednotlivých CNC strojů či linek a jejich zpracování a vyhodnocování  EasyTechnology. Uživatelé tak mají k dispozici nejen přehled o aktuálním provozním stavu a využití jednotlivých strojů, ale mohou získat i komplexní přehledy o všech monitorovaných parametrech výrobních systémů.

 

Aktuality

Vydány beta verze CIMCO Edit Mill-Turn a CIMCO Edit 2022
11/06/2021

Vydány beta verze CIMCO Edit Mill-Turn a CIMCO Edit 2022

S potěšením vám oznamujeme, že byly uvolněny dvě nové verze CIMCO Edit pro beta testování: CIMCO Edit Mill-Turn a CIMCO Edit 2022.

Čtěte více
Novinky v SolidCAMu/InventorCAMu 2021
03/05/2021

Novinky v SolidCAMu/InventorCAMu 2021

SolidCAM/InventorCAM 2021 je NEJLEPŠÍ verze jaká kdy byla

Čtěte více
Rozšíření portfolia o strojírenskou nadstavbu - TDS
28/04/2021

Rozšíření portfolia o strojírenskou nadstavbu - TDS

TDS Technik pro SolidWorks

Čtěte více

Partneři

WNT - Ceratizit group Vason TD-IS SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou Enprag MIROSTEEL s.r.o.