Xpress

Xpress

2osé frézování

2osé frézování

3osé frézování

3osé frézování

4/5osé frézování

4/5osé frézování

Soustružení-frézování

Soustružení-frézováníiMachining

iMachining

Sonda

Sonda

Simulace stroje

Simulace stroje

Trial/Demo

Trial/Demo

Soustružení-frézování

 

Víme dobře, že nejrychleji se rozšiřujícím typem CNC strojů na dnešním trhu jsou stroje, kombinující v sobě několik různých schopností. Tento přístup "udělat víc s tím, co už mám" se přesně shoduje i s naší filozofií.

InventorCAM disponuje nejmodernější technologií pro podporu nejnovějších multifunkčních CNC strojů pro kombinované soustružení a frézování, takže pro rozjetí nového stroje nemusíte hledat nové CAM řešení. Nabízíme kompletní programování víceosých strojů i strojů s protivřetenem, a to s možností plné simulace, vše integrované do jednoho balíčku.

Dostaňte se dal než k pouhému programování těchto složitých strojů pomocí inteligentního zpracování zbytkového materiálu mezi frézovacími a soustružícími operacemi, které omezuje řezání naprázdno, vytváří nejefektivnější dráhy nástrojů a snižuje výrobní časy pro dosažení co nejefektivnější produkce.

Simulace frézařsko-soustružnického stroje

Simulace frézařsko-soustružnického stroje v InventorCAMu nabízí simulaci celé kinematiky,  odporuje simulaci všech operací soustružení a frézování a také všech zařízení a součástí stroje. Je možné brát v úvahu posuv a zobrazit tak simulaci v reálném čase. Simulátor nabízí plnou detekci kolizí mezi součástmi stroje, kusem, upínači a držáky nástrojů, včetně mnoha možností zobrazování, což umožňuje plnou kontrolu nad všemi aspekty simulace. Jsou zde odporovány všechny cykly a pohyby a spolu s úplnou grafikou součástí stroje a pomocných zařízení, jako je koník a luneta, tak simulace poskytuje bezpečí, protože je součást před skutečným obráběním úplně otestována.
 

Machine ID

Definuje komponenty stroje a jejich kinematiku a umožňuje tak uživatelům nastavení a podporu těch nejsložitějších frézařsko-soustružnických strojů. Osy stroje jsou v Machine ID definovány jejich směrem, otáčkami nebo posuvem a fyzikálními omezeními.
 

Obrábění s C osou

Obrábění s C osou je v InventorCAMu snadno definovatelné. Převod jakékoliv 2.5D operace do pohybu v C ose. Pokročilé nastavení souřadnic podporuje: Přírůstkové, Polární a Kartézské souřadnice. Podporuje korekci nástroje a krátký NC program.
 

Nastavení stroje

Stanovuje upnutí dílu na CNC stroji a vytváří vztah mezi nulovým bodem kusu a nulovým bodem stroje. Také umožňuje na každém stole definici více upínačů.
 

iMachining ve frézování-soustružení

 
Při výrobě frézařsko-soustružnické součásti pomocí 2D a 3D frézovacích operací iMachining můžete snížit čas programování a čas obrábění. Navíc má iMachining velmi důležitou výhodu, která se projevuje menší řeznou silou, což snižuje vibrace a nadměrné opotřebení nástroje v situacích nedostatečně pevného upnutí kusu.
 

Průběžný automatický zbytkový materiál

 
InventorCAM průběžně počítá a automaticky aktualizuje zbytkový materiál po každé operaci, jak po frézovací tak po soustružnické.
 

Přesun kusu mezi vřeteny

 
Úplná kontrola přesunu dílů mezi hlavním vřetenem a protivřetenem pomocí Operace ovládání stroje.
 

Fotogalerie

Aktuality

Konec podpory Windows 7
02/01/2020

Konec podpory Windows 7

Počínaje 15.lednem zastaví společnost Microsoft vydávání aktualizací zabezpečení pro počítače se systémem Windows 7. To ponechá počítače, které využívají tento systém, zranitelnější vůči…

Čtěte více
Nové balíčky 3D CAD řešení ke CAM softwaru
04/12/2019

Nové balíčky 3D CAD řešení ke CAM softwaru

Různé úrovně CAD software SOLIDWORKS® pro 3D navrhování můžete kombinovat s vaší CAM aplikací

Čtěte více
Skladové stroje YCM s termínem dodání do konce roku!
29/11/2019

Skladové stroje YCM s termínem dodání do konce roku!

YCM EUROPE nabízí skladové stroje v termínech dodání 1-2 týdny od objednávky!

Čtěte více

Partneři

WNT Vason Merkur SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou Enprag MIROSTEEL s.r.o.