Xpress

Xpress

2osé frézování

2osé frézování

3osé frézování

3osé frézování

4/5osé frézování

4/5osé frézování

Soustružení-frézování

Soustružení-frézováníiMachining

iMachining

Sonda

Sonda

Simulace stroje

Simulace stroje

Trial/Demo

Trial/Demo

Soustružení-frézování

 

Víme dobře, že nejrychleji se rozšiřujícím typem CNC strojů na dnešním trhu jsou stroje, kombinující v sobě několik různých schopností. Tento přístup "udělat víc s tím, co už mám" se přesně shoduje i s naší filozofií.

InventorCAM disponuje nejmodernější technologií pro podporu nejnovějších multifunkčních CNC strojů pro kombinované soustružení a frézování, takže pro rozjetí nového stroje nemusíte hledat nové CAM řešení. Nabízíme kompletní programování víceosých strojů i strojů s protivřetenem, a to s možností plné simulace, vše integrované do jednoho balíčku.

Dostaňte se dal než k pouhému programování těchto složitých strojů pomocí inteligentního zpracování zbytkového materiálu mezi frézovacími a soustružícími operacemi, které omezuje řezání naprázdno, vytváří nejefektivnější dráhy nástrojů a snižuje výrobní časy pro dosažení co nejefektivnější produkce.

Simulace frézařsko-soustružnického stroje

Simulace frézařsko-soustružnického stroje v InventorCAMu nabízí simulaci celé kinematiky,  odporuje simulaci všech operací soustružení a frézování a také všech zařízení a součástí stroje. Je možné brát v úvahu posuv a zobrazit tak simulaci v reálném čase. Simulátor nabízí plnou detekci kolizí mezi součástmi stroje, kusem, upínači a držáky nástrojů, včetně mnoha možností zobrazování, což umožňuje plnou kontrolu nad všemi aspekty simulace. Jsou zde odporovány všechny cykly a pohyby a spolu s úplnou grafikou součástí stroje a pomocných zařízení, jako je koník a luneta, tak simulace poskytuje bezpečí, protože je součást před skutečným obráběním úplně otestována.
 

Machine ID

Definuje komponenty stroje a jejich kinematiku a umožňuje tak uživatelům nastavení a podporu těch nejsložitějších frézařsko-soustružnických strojů. Osy stroje jsou v Machine ID definovány jejich směrem, otáčkami nebo posuvem a fyzikálními omezeními.
 

Obrábění s C osou

Obrábění s C osou je v InventorCAMu snadno definovatelné. Převod jakékoliv 2.5D operace do pohybu v C ose. Pokročilé nastavení souřadnic podporuje: Přírůstkové, Polární a Kartézské souřadnice. Podporuje korekci nástroje a krátký NC program.
 

Nastavení stroje

Stanovuje upnutí dílu na CNC stroji a vytváří vztah mezi nulovým bodem kusu a nulovým bodem stroje. Také umožňuje na každém stole definici více upínačů.
 

iMachining ve frézování-soustružení

 
Při výrobě frézařsko-soustružnické součásti pomocí 2D a 3D frézovacích operací iMachining můžete snížit čas programování a čas obrábění. Navíc má iMachining velmi důležitou výhodu, která se projevuje menší řeznou silou, což snižuje vibrace a nadměrné opotřebení nástroje v situacích nedostatečně pevného upnutí kusu.
 

Průběžný automatický zbytkový materiál

 
InventorCAM průběžně počítá a automaticky aktualizuje zbytkový materiál po každé operaci, jak po frézovací tak po soustružnické.
 

Přesun kusu mezi vřeteny

 
Úplná kontrola přesunu dílů mezi hlavním vřetenem a protivřetenem pomocí Operace ovládání stroje.
 

Fotogalerie

Aktuality

Ukázka z chystaného produktu pro strojní simulaci
03/09/2019

Ukázka z chystaného produktu pro strojní simulaci

Při neustálém úsilí ve zlepšování simulace strojního prostředí byla zaznamenána videa, která zobrazují průřez jednotlivými částmi softwaru - jako například přidání modelu stroje nebo…

Čtěte více
Nová verze InventorCAM 2019
16/07/2019

Nová verze InventorCAM 2019

Právě jsme pro Vás uvolnili novou verzi InventorCAM, kterou si můžete stáhnout z naší klientské sekce.

Čtěte více
DTS - Praha a.s. CIMCO Solution Provider
07/02/2019

DTS - Praha a.s. CIMCO Solution Provider

Společnost CIMCO vytvořila novou kategorizaci regionálních prodejců CIMCO produktů.

Čtěte více

Partneři

WNT Vason Merkur SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou Enprag MIROSTEEL s.r.o. Navel