CIMCO Machine Simulation podporuje nově i Brother a Hurco

Rádi bychom Vás informovali, že CNC řídicí jednotky Brother a Hurco jsou nyní podporovány v softwaru CIMCO Machine Simulation, což umožňuje plně simulovat stroje, které využívají tyto CNC řídicí jednotky.

 CIMCO Edit 2023 a CIMCO Machine Simulation podporují mnoho z nejznámějších řídicích jednotek včetně Fanuc, Haas, Siemens, Mazak, Heidenhain, Okuma a dalších.

 Pochopení postprocesorů a reverzních postprocesorů Vytváření NC kódu může být umožněno postprocesory. Postprocesor je v podstatě překladač, který převádí vygenerovaný kód, jako jsou CL data (data o umístění frézy), na NC kód (numerický řídicí kód) pro konkrétní řízení a stroj.Data CL jsou obecnou reprezentací dráhy nástroje, která je nezávislá na stroji nebo řídicím systému. NC kód je kód, který obsahuje instrukce specifické pro stroj, jako jsou G-kódy a M-kódy, které říkají stroji, jak se má pohybovat a provádět obráběcí operace. Opakem postprocesoru je reverzní postprocesor, který převádí NC-kód pro konkrétní ovladač na data o poloze frézy, která jsou vyžadována pro backplot. Při použití simulace stroje používá také zvolenou konfiguraci stroje. Díky podpoře různých typů reverzních postprocesorů mohou CIMCO Edit a CIMCO Machine Simulation pomoci uživatelům upravovat, ověřovat a simulovat jejich NC programy pro různé CNC stroje a zajistit, aby kvalita a přesnost obráběcího procesu byla ověřena na vašem virtuálním stroji před fyzickým odeslání na stroj. Pro více informací nás můžete s důvěrou kontaktovat.