Odborníci v Technickém centru

V minulých měsících se konalo v Technickém centru ve Velkém Meziříčí několik odborních akcí pořadaných či spolupořádaných společností DTS-Praha a.s.

 

Zákaznický den VASON & YCM  

V září se konal tradiční Zákaznický den společnosti VASON CZ v reprezentativních prostorách technického centra CERATIZIT ve Velkém Meziříčí.

Prezentací nových YCM produktů, high-tech trendů, SMART Manufacturing a Industry 4.0 se představil manažer YCM evropské centrály p. Giovanni Yueh.

Novinky v oblasti CNC obrábění doplnili dlouhodobí obchodní partneři Ceratizit, Zoller, DTS, Blaser, Renishaw.  

Technicky nabitý program byl doplněn praktickým obráběním na strojích YCM: NXV1020A vertikální obráběcí centrum a GT250MA soustruh s poháněnými nástroji a C-osou.

Zákazníci si také užili večerní doprovodný program asijské kuchyně s komentovanou přípravou sushi, porcování tuňáka a neformální diskusi o kultuře a životě na Taiwanu. Hojná účast stávajících zákazníků a nových firem je příslibem pro konání dalšího ročníku v příštím roce.

 

Představení novinek InventorCAMu 2018

V září se též konal seminář společnosti DTS-Praha a.s. na kterém proběhly praktické ukázky novinek InventorCAM 2018 s využitím CNC stroje YCM: NXV1020A pro reálnou ukázku obrábění.

Společnost DTS-Praha a.s., prodejce softwaru SolidCAM a InventorCAM, informovala své zákazníky a partnery o nové verzi 2018, která byla oficiálně uvedena na trh České republiky a Slovenska. Tato verze přináší zásadní novinky zejména v ovládání software. Verze má všechny předpoklady stát se nejoblíbenější v patnáctileté historii produktů SolidCAM/InventorCAM v našich zemích, protože usnadnění a urychlení práce je opravdu významné.

 

Fotogalerie