Posílení strojírenské divize DTS Praha

Od 1. dubna 2022 došlo k významnému posílení strojírenské divize DTS Praha o specialisty na CAD/PLM řešení Autodesk, který je předním světovým dodavatelem CAD technologií pro navrhování ve strojírenství.

 

 

Konzultace a podpora

Nově poskytujeme technickou podporou a školení CAD/PLM systémů. Řešíme problémy s produkty, instalacemi, daty či zvládnutím uživatelského prostředí. Díky technologiím Autodesk a školením připravíme vaši pracovní sílu na budoucnost.

 

Implementace

Optimalizujeme procesy, snižujeme náklady a zvyšujeme konkurenceschopnost.
Navrhujeme a implementujeme řešení, která usnadňují spolupráci mezi odděleními konstrukce, technologie, výroby, skladování, obchodem a marketingem.

 

3D konfigurátory

Dodáváme šablony a 3D konfigurátory na míru, které umožňují výrobci názorně prezentovat variace produktů. Je to efektivní způsob, jak umožnit zákazníkům v online interaktivním prostředí představit si konkrétní produkt se všemi jeho možnými variacemi a kombinacemi.

 

Vývoj aplikací

Vyvíjíme aplikace na míru podle potřeb zákazníka. Jedná se o CAD nástroje pro Autodek Inventor, nebo Autodesk Vault, které usnadňují a automatizují běžnou rutinu. Taktéž poskytujeme konektory, které propojují např. webové prostředí, CAD aplikace a ERP podnikové systémy.