Autodesk Inventor / SolidWorks

Autodesk Inventor / SolidWorks

SolidCAM / InventorCAM

SolidCAM / InventorCAM

Procesní automatizace

Procesní automatizace

Eureka

Eureka

DCAMCUT

DCAMCUT

TDS TECHNIK

TDS TECHNIK



Monitoring výroby

Monitoring výroby

DNC sítě

DNC sítě

PDM

PDM

Plánování výroby

Plánování výroby

Cimco Software

Cimco Software

Vzdálená podpora

Vzdálená podpora

DNC sítě

Profesionální volba pro Vaši CNC komunikaci

CIMCO DNC-Max je nejspolehlivějším komunikačním softwarem pro CNC na dnešním trhu. Je navržen tak, aby každý aspekt komunikace byl věrohodný a efektivní. DNC-MAX pracuje s Vaším vybavení v podobě CNC strojů a poskytuje intuitivní a plné řešení pro přenos souborů, monitoring jednotlivých portů a systémovou administraci.

 

Client / Server řešení

CIMCO DNC-Max je klient/server řešením obsahujícím programy DNC-Max Client, DNC-Max Web Client a DNC-Max Server. Hlavním programem řešení je DNC-Max Server, který zachycuje veškeré aktivity komunikace a výpočty. Je schopen běžet jako aplikace či na pozadí, jako služba.

 

Klient integrovaný přímo v Cimco Edit

Navíc k samostatné aplikaci CIMCO DNC-Max Client je i editor, který je vybaven plnohodnotným DNC klientem. CIMCO Edit je tak univerzálním rozhraním pro uživatele aplikace CIMCO NC-Base i CIMCO DNC-Max.

 

DNC-Max PC klient

CIMCO DNC-Max Client se využívá pro lokální datový přenos nebo pro dálkový datový přenos, pro sledování komunikačních rozhraní a jejich specifikaci. DNC-MAX Client je schopen přistupovat jak jenom k jednomu DNC-Max Serveru tak i k více serverům a to prostřednictvím sítě LAN nebo WAN.

 

DNC-Max Web klient

Pro mobilní zařízení nabízí DNC-Max Client prohlížeč založen na rozhraní pro řízení DNC-Max - a oba, jak PC, tak Web klient, mají zároveň přístup k DNC-Max serverům přes LAN, WAN nebo internet.

DNC Max Web Client umí zobrazit vývoj aktuálního přenosu programu a stav všech Vašich strojů. Je možné soubory přijímat, odesílat a také je zobrazovat pomocí doplňku prohlížeče - přesně tak, jako v běžném DNC-Max Clientu. Je možné zastavit přenos programu, restartovat jednotlivé porty a také přímo mazat programy z přenosové fronty.

 

Pokročilé funkce vzdáleného řízení

Pokročilé vzdálené funkce v DNC-Max poskytují operátorům iniciovat odeslání programu přímo z řídicího systému stroje nebo z mobilního zařízení používajícího DNC-Max Web Client.

Programy, podprogramy a další soubory mohou být vyžádány v jedné operaci přímo z řídicího systému stroje - a dále je možné při řízení Ethernetem přímo prohlížet soubory na serveru.

Programy změněné operátorem a odeslány zpět do DNC-Max mohou být automaticky verzovány nebo ukládány do prostoru karantény. To dává možnost hlídat změny a kdykoliv se vrátit k předchozí verzi, pokud je to nutné.

 

CNC a hardwarová kompatibilita

DNC-MAX byl navržen jako úplné DNC-řešení pro veškeré Vaše CNC vybavení. Navíc ke standardním řídicím systémům jako je FANUC nebo SIEMENS nabízí DNC-Max obsáhlou podporu CNC strojů s řídicími systémy jako je HEIDENHEIN, MAZAK, FAGOR apod.

DNC-Max pracuje se sériovými komunikačními zařízeními, které odpovídají průmyslovému standardu RS-232-C, včetně převodníků sériové linky vybavené kabelovým či bezdrátovým Ethernetem. Samozřejmostí je podpora tradičních rozšiřujících karet a staršího hardwaru.

DNC-Max podporuje až 4000 portů současně pro DNC nebo postupně, pokud je používán průmyslový RS-232 komunikační hardware firem jako MOXA, Quatech, DIGI, Comtrol, apod.

 

Jsme autorizovaným prodejcem produktů společnosti Cimco. 

CIMCO Authorized Reseller

Fotogalerie

Video

Aktuality

CIMCO Machine Simulation podporuje nově i Brother a Hurco
12/03/2024

CIMCO Machine Simulation podporuje nově i Brother a Hurco

Rádi bychom Vás informovali, že CNC řídicí jednotky Brother a Hurco jsou nyní podporovány v softwaru CIMCO Machine Simulation, což umožňuje plně simulovat stroje, které využívají tyto CNC…

Čtěte více
SolidCAM 2023 je plně k dispozici.
18/01/2024

SolidCAM 2023 je plně k dispozici.

SolidCAM 2023 přináší celou škálu vylepšení a nových možností.

Čtěte více
Vydáno CIMCO 2023
13/07/2023

Vydáno CIMCO 2023

CIMCO Software 2023 přináší více funkcí a vylepšení.

Čtěte více

Partneři

WNT - Ceratizit group Vason SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou MIROSTEEL s.r.o. Navel Habilis Steel spol. s r.o.