Cimco Edit

Cimco Edit

Machine Simulator

Machine Simulator

Cimco NCBase

Cimco NCBase

Cimco NCBase

Profesionální správa CNC programů

CIMCO NC-Base je nástroj pro správu NC programů, který vám umožňuje organizovat a spravovat nejen výrobní programy, ale také s nimi související výrobní dokumenty.

Správa obráběcích programů a dalších výrobních dokumentů je pro CNC programátory a operátory často časově náročná úloha. CIMCO NC-Base se o tuto práci postará a jde v ní ještě o krok dále. Poskytnutím integrovaného a vysoce flexibilního prostředí pro správu, vyhledávání a úpravy je práce programátorů a operátorů zaručeně efektivnější. Správa informací o dosažení cílů produktů a kvality dnes vyžaduje, aby se správné informace a data dostaly k jednotlivcům a koncovým zařízením co nejefektivněji.

 

Informační management

NC-Base je nástroj pro správu CNC programů, který efektivně a spolehlivě spravuje veškerou výrobní dokumentaci za pomoci rychlé relační databáze SQL.

 

Centralizovaná výroba

S NC-Base mohou programátoři a výrobní pracovníci sestavovat virtuální složky obsahující všechna potřebná data využívaná operátory, zaměstnanci kvality a dalšími, kteří jsou zodpovědní za hotové díly.

 

Pošlete jakýkoliv dokument na dílnu

Proč posílat jen CNC programy, když můžete poskytnout také seřizovací listy, seznamy nástrojů, obrázky a další důležité informace potřebné k výrobě daných součástí? K těmto datům lze přistupovat z počítačů s nainstalovaným NCBase klientem nebo vytisknout k papírové distribuci. Ať tak či onak, NC-Base pomáhá zajistit potřebné podklady ve správný čas.

 

Snadná aktualizace a přístup k dokumentům

Operátoři CNC mohou přistupovat k databázi a aktualizovat ji přímo od stroje nebo z jakéhokoli PC.

 

Klíčové vlastnosti:

Výkonný databázový stroj SQL

Výkonný databázový stroj SQL schopný zpracovávat stovky tisíc programů a jejich přidružené výrobní soubory.

Komplexní funkce vyhledávání

Komplexní funkce vyhledávání modelované podle standardního vyhledávacího nástroje společnosti Microsoft, vylepšené však pro vyhledávání v CNC programech.

Přizpůsobitelná datová pole

Přizpůsobitelná datová pole - až devíti (9) - uživatelsky definovatelných, jsou k dispozici pro kategorizaci a správu programů podle přání zákazníka. 

Správa výrobních dokumentů

Správa výrobních dokumentů je poskytována tam, kde zákazníci mohou spojovat veškeré formy výrobních dokumentů se svými NC programy, včetně seřizovacích listů, seznamů nástrojů, poznámek, kontrolních poznámek, obrázkových souborů apod. Zahrnuje integrované prohlížení obrázků (pro standardní typy souborů) a možnost spuštění externí aplikace a / nebo editory pro prohlížení proprietárních nebo specializovaných formátů souborů.

Šablony souborů

Šablony souborů jsou k dispozici pro seřizovací list, seznam nástrojů a poznámky. Tato funkce dokáže automaticky vytvářet soubory na základě šablon, které vytvoříte v CIMCO Edit, MS Word, HTML editoru apod. 

Ovládací prvky zálohování

Ovládací prvky zálohování poskytují flexibilní a konfigurovatelné možnosti zálohování včetně zálohování jednotlivých i více souborů, dále obnovení či porovnání.

Kontrola schvalováním

Ovládací prvky schválení umožňují programátorům označit soubory jako schválené nebo neschválené, čímž omezuje přístup pro komunikaci. Fronta schvalování také nabízí rychlý nástroj pro programátory, aby zjistila, které soubory, pokud existují, jsou ve frontě, a které mají být zkontrolovány a schváleny. 

Řízení verzí

Řízení verzí umožňuje programátorům úplnou kontrolu a flexibilitu při vytváření verzí souborů, včetně možnosti porovnávat aktualizované verze s originály, případně s průběžnými úpravami - a tedy odpovídajícím způsobem zpracovat změny.

Ovládací prvky zamykání

Ovládací prvky zamykání umožňují programátorům zamknout soubory a řídit tak editaci a přístup ke komunikaci.

Správa uživatelů a skupin

Řízení práv v NC-Base umožňuje omezit přístup a řídit, s čím je určitý uživatel nebo skupina schopen pracovat uvnitř klienta NC-Base.

Skupiny strojů

NC-Base umožňuje správcům vytvářet skupiny strojů (portů) pro jednodušší a přehlednější přidružení k programům součástí. 

DNC

DNC komunikace pomocí CIMCO Edit nebo DNC-Max. Uživatelé pak mohou iniciovat přenosy přímo z rozhraní klienta NC-Base.

Automatizovaný import

Automatizovaný import eliminuje nutnost toho, aby programátoři manuálně zadávali programy během počáteční instalace systému.

Integrováno v CIMCO Edit

Integrované rozhraní CIMCO Edit umožňuje zákazníkům pracovat v jednom prostředí jak pro editaci tak i pro správu jejich NC programů a souvisejících dokumentaci.

Bezproblémová integrace s DNC-Max

K dispozici je bezproblémová integrace s DNC-Max, která rozšiřuje možnosti obou systémů pro nejpokročilejší automatizovanou správu souborů.

 

Jsme autorizovaný Solution provider produktů společnosti Cimco. 

CIMCO Authorized Reseller

Fotogalerie

Aktuality

Pozvánka - Setkání CAM zákazníků
14/09/2021

Pozvánka - Setkání CAM zákazníků

Proběhne 6.10.2021 v CT centru.

Čtěte více
Veletrh obrábění
13/08/2021

Veletrh obrábění

Zveme Vás na Veletrh obrábění 21. - 23. 9. 2021

Čtěte více
Odborné semináře
13/08/2021

Odborné semináře

Zveme Vás na odborné semináře (7.9. a 9.9., 5.10. a 7.10., 2.11. a 4.11.)

Čtěte více

Partneři

WNT - Ceratizit group Vason TD-IS SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou Enprag MIROSTEEL s.r.o.