Cimco Edit

Cimco Edit

Machine Simulator

Machine Simulator

Cimco NCBase

Cimco NCBase

Machine Simulator

Eliminujte nákladné chyby programů


CIMCO Machine Simulation pomáhá eliminovat nákladné programovací chyby. Urychluje on-site spuštění cenově konkurenceschopného a uživatelsky přívětivého řešení pro simulaci CNC strojů.

Simulace stroje vám umožňuje zrevidovat váš NC kód na 3D modelu příslušného CNC stroje a sledovat přesný pohyb komponent, jako jsou hlavy, otočné stoly, vřetena, výměna nástrojů, přípravky, obrobky a dokonce i periferní zařízení. Kolize nebo chyby při přejezdu jsou v simulátoru automaticky detekovány tak, aby bylo zajištěno, že na reálný stroj bude odeslán bezchybný kód.

 


HLAVNÍ VÝHODY

 

 

 

Plná kontrola nad simulací


Analýza simulací v dynamickém 3D prostředí pomocí ovládacích prvků ve stylu videa. Nastavitelná rychlost v obou směrech a možnosti skoku na další / předchozí nástroj, řezání, přejezd nebo pohyb. Přibližujte, posouvejte či otáčejte tak, abyste viděli detail sledované operace.

 

Ověření a důkladná kontrola


Zobrazení NC kódu hned vedle simulace. Bloky kódu jsou zvýrazněny synchronně se simulací a chyby jsou jasně vizualizovány.

 

Analýza a ladění


Podrobný přehled o všech chybách s automaticky generovaným simulačním protokolem. Přeskočte přímo na blok programu, který způsobuje chybu, upravte svůj kód a zpráva o simulaci se zaktualizuje - aby se ověřilo, zda byl problém vyřešen.

 

Definice stroje


Definice stroje je vizualizována ve stromu stroje, kde lze zobrazit vlastnosti komponent jako je hlava, stůl nebo obrobek. Také je možné přepínat jejich viditelnost. V současné době je k dispozici podpora pro 3, 4 a 5osé frézky.

 

Odběr materiálu


Simulace zobrazuje odběr materiálu na základě NC kódu. Více možností k definování polotovaru včetně možnosti ho importovat pomocí externího STL souboru. Výsledný obrobek lze také exportovat do STL.

 

Editor konfigurace stroje


Uživatelé mohou vytvářet a definovat různé konfigurace strojů. Přidávejte geometrii k jednotlivým součástem stroje. Určujte osy stroje, limity pojezdu, posuvy nebo polohu pro výměnu nástroje. Takto nakonfigurované stroje budou dále k dispozici a lze je použít v rámci modulů Vykreslení drah nástroje nebo Simulace stroje.

 

Navigace


Poskytuje přehled obsahu NC souboru. Uživatelé mohou jednoduše najít potřebné pozice jak v programu NC, tak v navigačním podokně.

 

Skenování


Umožňuje automatické načtení obrobku, upínacího přípravku, pracovního prostoru, polotovaru, nástrojů a držáků při spuštění Vykreslení drah nástroje / Simulace stroje.

 

Databáze strojů


Možnost stažení a instalace stroje v rámci uživatelského rozhraní. CIMCO Machine Simulation zahrnuje řadu před-konfigurovaných strojů včetně Haas, Quaser, Doosan, Hwacheon a Okuma.

 

 

Plně integrovaný v CIMCO Edit
CIMCO Machine Simulation je vyvinut jako plně integrovaný doplněk pro CIMCO Edit, který funguje jako účinná alternativa ke stávající simulaci Vykreslení drah nástroje a Solid Simulaci. Integrace vede k tomu, že máte přímý přístup ke všem výkonným funkcím v CIMCO Edit, které dohromady s Cimco Machine Simulation poskytují vysoce efektivní řešení pro provádění iterací simulace a řešení problémů ve vašem kódu.

 

Jsme autorizovaným prodejcem produktů společnosti Cimco. 

CIMCO Authorized Reseller

Fotogalerie

Video

Aktuality

Pozvánka - Setkání CAM zákazníků
14/09/2021

Pozvánka - Setkání CAM zákazníků

Proběhne 6.10.2021 v CT centru.

Čtěte více
Veletrh obrábění
13/08/2021

Veletrh obrábění

Zveme Vás na Veletrh obrábění 21. - 23. 9. 2021

Čtěte více
Odborné semináře
13/08/2021

Odborné semináře

Zveme Vás na odborné semináře (7.9. a 9.9., 5.10. a 7.10., 2.11. a 4.11.)

Čtěte více

Partneři

WNT - Ceratizit group Vason TD-IS SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou Enprag MIROSTEEL s.r.o.