Autodesk Inventor / SolidWorks

Autodesk Inventor / SolidWorks

SolidCAM / InventorCAM

SolidCAM / InventorCAM

Procesní automatizace

Procesní automatizace

Eureka

Eureka

DCAMCUT

DCAMCUT

TDS TECHNIK

TDS TECHNIKMonitoring výroby

Monitoring výroby

DNC sítě

DNC sítě

PDM

PDM

Plánování výroby

Plánování výroby

Cimco Software

Cimco Software

Vzdálená podpora

Vzdálená podpora

PDM

Správa, kontrola, a přenos s výrobou souvisejících dokumentů

 

CIMCO MDM je celkové řešení správy dokumentů pro organizaci a správu všech vašich dokumentů souvisejících s výrobou. Bezpečně uloženo na jednom datovém místě a snadno dostupné uživatelům v rámci celé organizace - na dílně, v kanceláři nebo vzdáleně napříč různými zařízeními.

MDM je škálovatelný, plně přizpůsobitelný software, který se integruje s vaším stávajícím nastavením tak, aby umožňoval bezpapírovou formu provozu na dílně. Je možné omezit přístup k dokumentům pro uživatele a stroje, přenášet soubory z / do strojů, definuje pracovní toky založené na stavu, generuje zprávy a snadno zálohuje / obnovujte dokumenty pomocí vestavěného systému správy verzí.

MDM se integruje se všemi stávajícími aplikacemi, jako jsou editory, systémy DNC, MDC, a navíc poskytuje bezproblémovou integraci se systémy CAD / CAM od předních světových prodejců.

 


VÝHODY

 

Ušetřete čas a vyhněte se nákladné chybovosti

Okamžitý přístup k výrobní dokumentaci z libovolné geografické lokace. MDM zajistí, že ke „správné verzi“ dokumentu mají přístup pouze oprávnění uživatelé.

 

Kompatibilita se softwarem a hardwarem

MDM umožňuje snadný přístup k vašim aplikacím a zpracovává přenosy souborů do / ze strojů. Speciální integrace se softwarem CAD / CAM od předních světových prodejců.

 

Kompatibilní s Vaší stávající strukturou

MDM lze přizpůsobit stávajícím dokumentům a adresářové struktuře jejich aktuálního umístění. Efektivní přidání výkonných funkcionalit v MDM „nad“ vaše stávající soubory.

 

Zabezpečená správa dokumentů

Omezte přístupová práva jednotlivým uživatelům - kdo může přistupovat, upravovat, schvalovat nebo přenášet soubory a na které stroje lze soubory odesílat. Uzamkněte soubory pro místní úpravy a při úpravách souborů požadujte komentáře uživatelů a další informace.

 

Reporty a výrobní dokumenty

Ušetřete si čas díky integrovanému reportovacímu návrháři  a automaticky generujte výrobní dokumenty jako jsou seznamy nástrojů, seřizovací listy a QA dokumenty ve formátu PDF nebo Word.

 

Bezpapírová dílna

Snižte spotřebu papíru a spotřebu tisku přístupem k digitálním výrobním dokumentům přímo z dílny nebo odjinud pomocí webového klienta MDM na mobilním zařízení.

 

 

 
HLAVNÍ VLASTNOSTI

 

Architektura klient / server

CIMCO MDM je systém založený na architektuře klient / server, který se skládá z MDM serveru, MDM klienta a webového klienta MDM. MDM Server je základní komponenta, která zpracovává rychlou databázi SQL a ukládá fyzické soubory. Klient MDM a webový klient poskytují intuitivní uživatelská rozhraní pro správu dokumentů na serveru MDM. V malém nastavení mohou server a klient běžet na stejném počítači.

Stroje ve vaší síti se mohou také připojit k serveru MDM a přistupovat k vyhrazeným adresářům strojů. To poskytuje řadu výhod, jako je odesílání a přijímání souborů přímo z řídícího systému stroje.

Softwarová integrace

CIMCO MDM se integruje se všemi vašimi stávajícími aplikacemi a má speciální podporu pro výměnu a správu informací o nástrojích, NC programech a náhledech se softwarem CAM od různých světových prodejců. V MDM klientovi lze přidat spouštěcí tlačítka pro vaše nejdůležitější aplikace a lze nastavit libovolný typ dokumentu pro otevření v konkrétní aplikaci. Šablony dokumentů lze dále vytvořit pro libovolnou aplikaci a dokonce je lze nakonfigurovat pro konkrétní modely strojů v nastavení pro rychlejší pracovní postup.

Správa uživatelů a skupin

Řízení toho, kdo může přistupovat a upravovat informace, je důležitou součástí jakéhokoli systému správy informací. CIMCO MDM poskytuje vysoce flexibilní a bezpečný systém správy a oprávnění uživatelů, který umožňuje správci určit úroveň přístupu pro každého uživatele a skupinu - například to, kdo může prohlížet, upravovat, schvalovat nebo mazat určité dokumenty. Správce také určuje, kdo může zálohovat / obnovovat, odesílat / přijímat nebo přidávat dokumenty a na které skupiny strojů se oprávnění vztahuje.

Webový klient MDM

Webový klient MDM umožňuje uživatelům spravovat dokumenty na serveru MDM z mobilního zařízení, jako je smartphone nebo tablet. Dokumenty lze prohlížet, upravovat a odesílat do strojů - a můžete dokonce použít fotoaparát mobilního zařízení k pořízení snímků nastavení zařízení a jejich uložení pro budoucí použití. To umožňuje efektivnější pracovní postup, při kterém mají jak CNC programátoři, tak obsluhy strojů, přístup ke všem potřebným datům ihned.

Automatizované procesy

CIMCO MDM přichází s možnostmi pro automatizaci procesů pracovního toku na základě změn stavu dokumentu. To umožňuje MDM např. zamknout nebo odemknout soubory NC, nastavit limit přenosu, odeslat e-mailová upozornění nebo požádat o komentář, když dojde k určité změně stavu. Typy stavu a přidružené akce, které mají být provedeny, lze plně přizpůsobit pro váš konkrétní pracovní postup a požadavky.

 

Jsme autorizovaným prodejcem produktů společnosti Cimco. 

CIMCO Authorized Reseller

Fotogalerie

Video

Aktuality

Veletrh obrábění 2022
06/09/2022

Veletrh obrábění 2022

2. ročník Veletrhu obrábění, v technickém centru Ceratizit ve Velkém Meziříčí, se blíží

Čtěte více
Nová verze Cimco 2022
03/06/2022

Nová verze Cimco 2022

Dnes bylo společností Cimco oznámeno vydání verze 2022.

Čtěte více
CIMCO Edit 2022 Preview
21/02/2022

CIMCO Edit 2022 Preview

Už je to skoro tady!

Čtěte více

Partneři

WNT - Ceratizit group Vason SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou MIROSTEEL s.r.o. Navel