Xpress

Xpress

2osé frézování

2osé frézování

3osé frézování

3osé frézování

4/5osé frézování

4/5osé frézování

Soustružení-frézování

Soustružení-frézováníiMachining

iMachining

Sonda

Sonda

Simulace stroje

Simulace stroje

Trial/Demo

Trial/Demo

Xpress

InventorCAM Xpress - Základní úroveň CAM software

InventorCAM Xpress je novým produktem v oblasti CAM software, který přináší plně integrované CAM řešení v Autodesk Inventoru pro 2.5D obrábění a omezené funkce 3 osého obrábění ploch.

InventorCAM je přední integrovaný CAM software, který poskytuje CAM funkce, které potřebujete nejčastěji za cenu, která je  pro tuto úroveň programování CNC zcela bezkonkurenční.

Programování vašeho CNC stroje přímo v Autodesk Inventoru

Jakmile jednou vyzkoušíte výkon a pohodlí programování vašeho CNC stroje přímo v prostředí Inventoru, bez nutnosti absolvovat obávanou překážkovou dráhu importování a exportování souborů, už se k samostatnému CAM systému určitě nebudete chtít vrátit.

Při práci ve vám známém prostředí Autodesk Inventor se cítíte jako doma a objevíte výkon CAM programovacích funkcí hladce integrovaných v Inventoru.

Místo toho, aby vás každá konstrukční změna vrátila úplně na začátek a místo sledování nekonečného přepočítávání dráhy nástroje můžete přímo cítit výkon a spolehlivost.

Buďte si jistí, že můžete získat poslední CAM, který budete kdy potřebovat, protože InventorCAM nabízí nástroje na nejvyšším stupni vývoje a pracuje i s nejmodernějšími CNC stroji.

Z InventorCAMu nevyrostete, porostete s ním.

Základní možnosti InventorCAM Xpress:

- Snadná práce s díly sestavami a výkresy při definování operací včetně rychlého umístění upínacích prvků pro plnou kontrolu obrábění.

- Dráhy nástrojů jsou uloženy jako Operace v CAM Správci, kde mohou být kdykoliv reorganizovány přetahováním (drag&drop). Kterákoliv operace může být potlačena, odstraněna, kopírována, vkládána pomocí standardních metod Inventoru a MS Windows. Kteroukoliv kombinaci operací lze simulovat nebo k ní generovat kód pomocí kláves CTRL a/nebo CTRL+SHIFT, kterými označíte operace v seznamu.

- Xpress obsahuje omezené funkce HSS dráhy nástroje. Strategie řádkování a konstantní Z poskytují možnost obrábět 3D prvky na prizmatických dílech. Jsou podporovány jednotlivé plochy nebo více ploch.

- Dráhy nástrojů pro pokročilé frézování kapes tj. neomezený počet kapes a ostrovů. Geometrie může být definována jako otevřená, polo-otevřená a uzavřená s ostrovy nebo bez nich. U otevřených a polootevřených kapes není potřeba aby uživatel protahoval geometrii. Inteligentní dráhy nástroje automaticky zavrtají ve volném místě a pracují, tak že progresivně odebírají materiál z otevřené strany kapsy (tam a zpět nebo jedním směrem). Na uzavřené kapsy se používá nájezd po šroubovici nebo rampě.

- Vytvoří dráhu nástroje, která bude kopírovat jakýkoliv profil z Inventoru. Geometrie může být definována jako hrana modelu, entita výkresu nebo skica, výběr je možný také kliknutím na plochu. Pro odfrézování velkých oblastí může být snadno definován několikanásobný průchod. Hrubování a dokončování může být definováno v jedné operaci, stejně jako různé hloubky řezu. Pokročilá funkce úpravy geometrie umožňuje modifikace (zaoblení, zkrácení, prodloužení, počáteční bod) bez nutnosti použití nástrojů Inventoru.

- Snadné nastavení pro jeden či více řezů. Uživatelský výběr celého dílu, čela (čel) nebo geometrie výkresu pro vyšší flexibilitu. Prodloužení, boční krok, nájezdy, odjezdy jsou zpracovány automaticky. Zavrtání, odjezdy a boční kroky se provádí mimo kus.

- Jednoduše definujete vrtací cykly pro obrábění děr. Standardní cykly obsahují vrtání, vystružování, vyvrtávání a závitovací cyklus. Do postprocesoru mohou být přidány další volitelné cykly.

 

Fotogalerie

Aktuality

Konec podpory Windows 7
02/01/2020

Konec podpory Windows 7

Počínaje 15.lednem zastaví společnost Microsoft vydávání aktualizací zabezpečení pro počítače se systémem Windows 7. To ponechá počítače, které využívají tento systém, zranitelnější vůči…

Čtěte více
Nové balíčky 3D CAD řešení ke CAM softwaru
04/12/2019

Nové balíčky 3D CAD řešení ke CAM softwaru

Různé úrovně CAD software SOLIDWORKS® pro 3D navrhování můžete kombinovat s vaší CAM aplikací

Čtěte více
Skladové stroje YCM s termínem dodání do konce roku!
29/11/2019

Skladové stroje YCM s termínem dodání do konce roku!

YCM EUROPE nabízí skladové stroje v termínech dodání 1-2 týdny od objednávky!

Čtěte více

Partneři

WNT Vason Merkur SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou Enprag MIROSTEEL s.r.o.